Кој е наједноставниот начин до убава коса кај мажите?

Сите сакаме брзи и ефикасни решенија за косата да ни изгледа убава и сјајна. Додека жените поминуваат многу време посветувајќи на негата на косата, мажите најчесто сакаат само да ја измијат и таа да изгледа убава.

Токму за нив професионалците од American Crew го создадоаа Daily moisturizing шампонот.

Овој хидратантен шампон ќе обезбеди баланс на влагата на косата, а при тоа влијае на темелно чистење и зајакнување на косата и скалпот.

Совршената формула на Daily moisturizing шампонот во себе содржи екстракти од рузмарин и мајчина душица, што ја хранат и омекнуваат косата.

Доколку сакате да имате здрав скалп и убава коса, тогаш можете да го нарачате Daily moisturizing шампонот на www.frizura.mk .