Мажите во транс: Атрактивна водителка пред Дневникот ги „почасти“ гледачите – Покажа какви чорапи носи (ВИДЕО)

Жешкото видео ги запали социјалните мрежи

Популарната руска водителка и актерка Валерија Кирсанова, која повремено води еден вид Дневник на една телевизија, ги шокираше гледачите со видео на ТикТок.

За потребите на ТикТок, Валерија откри каде ги чува специјалните уреди преку кои е во контакт со режисерот пред почетокот на шоуто.

@valeriya.kirsanova

Этого вы точно не увидите в эфире☺️ #телеведущая #рек #врекомендации

♬ original sound - SADE


Видео и Фото: ТикТок