Меланија Трамп, и кога китиш елка си секси, а овие фотки не можеме да ги заборавиме

Никако да ја напушти Белата куќа. Наместо тоа, таа прави Божиќна атмосфера со елки и целососен луксуз.

Сега веќе не е Прва дама на Америка ама остана модна икона, стилска перфекција и ледена убавица... Меланија Трамп ќе остане запаметена како една од најубаво облечените жени која стапнала и живеела во Белата куќа. Таа предизвика своевидна револуција со својот стил и тешко дека некоја друга прва дама ќе ја надмине.

Сепак претходно, во младоста и во бракот со Доналд во првите заеднички години, таа имаше такви фотографии, што мажите бараа примерок повеќе. 

Сосема гола позираше насекаде, но тоа ѝ беше дел од работата бидејќи беше манекенка. И уште тогаш се гледа дека е исклучително убава, но сепак, овие фотки оставија дамка во нејзиниот живот. Сега се шушка дека ќе се разведува од Трамп, но за оваа дама нема зима.

Погледнете за каква убавина се работи: