На изволте: Познати ѕвезди ги покажаа градите

Што се прават славните личности ширум светот за да бидат во центарот на вниманието.

Машки магазин ќе ви открие и покаже како градите на пејачката Кристина Агилера и други познати личности излегоа од нивното деколте.

Да започнеме со Кристина Агилера, која беше засрамена за време на нејзиниот концерт во Лас Вегас. Пејачката се обидува да одбере облека кои ќе ја сокрие нејзината тежина.

Сепак, таа е многу горда на својата фигура, па затоа обично носи облека со многу длабоко деколте. Но, токму овие избори предизвикаа многу проблеми.

За време на нејзиниот концерт, деколтето на фустанот падна и ја покажа импресивноста на пејачката. Таа не носеше градник, а брадавиците беа „залепени“ на стратешките локации.

Најверојатно, парчињата од леплива лента требало да го одржат длабокото деколте на нејзиниот фустан на место, но нешто тргнало наопаку. Се чини дека следниот пат ѕвездата ќе мора да избере посигурен начин да го поправи фустанот или ќе треба да се облекува поскромно.

Патем, Агилера е далеку од единствената ѕвезда што покажува сочни „лепливи“ гради.

На пример, во еден момент слични инциденти се случиле со Ники Минаж и еден куп ѕвезди.

Погледнете ги во продолжение и останатите гради на изволте од светски познатите дами.