На која дестинација замина Дадар?

Познатиот стилист за коса и шминка Александар Билјановски - Дадар на својот фејсбук профил се пофали дека е во Инстанбул.

Мејк-ап артистот кој ги има нашминкано најголемите Балкански естрадни ѕвезди секогаш е стокмен и изгледа убаво.  И овој пат тој изгледа одлично.

На аеродромот во Истанбул тој носи кошула и бели фармерки комбинирани со црни ин патики, црна тренди чанта и секако задолжителна црна заштитна маска.


Фото: Фејсбук


Дадар не очекуваше: Го посетија две мега ѕвезди