Најголемиот Black Friday e на Grouper.mk

Празникот на шопингот и попустите e се пополуарен низ годите кај нас, па со нетрпение купувачите очекуваат да се впуштат во потрага по добри зделки и попусти во текот на наредните неколку денови. Со оглед на ситуацијата и глобалната пандемија годинава интересот за Black Friday шопинг не е опаднат, но е ориентиран кон онлајн купувањето како лесен и безбеден начин за уживање шопингот.

Токму на Grouper.mk може да најдате преку 5000 различни зделки за сечиј вкус со попусти до 90% и да уживате во шопингот без грижи за гужви, турканици, редици и дистанца. Оваа година Grouper po 7ми пат ја организира најголемата Black Friday кампања во земјава со непобедлива понуда од најразлични производи за домотоблека и додатоци, патувања на попуст низ земјава, здравствени прегледи и третмани за разубаувуање и се тоа по луди цени и во ограничени количини!

Попустите траат цел викенд, заклучно со понеделник, Cyber Monday 30.11 кога дополнително ќе бидат понудени нови зделки кои ќе траат само 24 часа.

За да биде еуфоријата поголема Black Friday годинава е „зачинет“ и со наградна игра со Mastercard „Одбери онлајн!“, што значи дека со секој купен производ (трансакција) со Mastercard платежна картичка од Grouper Shopping Mall, влегувате во извлекувањето кое може да ви донесе смартфон Samsung Galaxy S20, електричен тротинет Segway, лаптоп ASUS или прочистувач на воздух Blue Air.

Купувајте и забавувајте се!


ПР објава