Најризични датуми во 2020: Бидете внимателни, хороскопскот ги открива најнесреќните денови

Доколку подобро погледнеме во 2020 година и ги земеме предвид астролошките прогнози, одредени датуму може да бидат многу тешки и да не доведат до животни падови.

Во продолжение ви ги откриваме најризичните датуми за секој хороскопски знак во 2020 година:

Овен - 17 февруари

# Бик - 13 мај

Близнаци - 2 септември

Рак - 21 јуну

Лав - 10 јануари

Девица - 13 октомври

Вага - 13 јануари

Шкорпија - 15 август

Стрелец - 14 мај

# Јарец - 12 јануари

# Водолија - 3 август

# Риби - 12 јануари