Најжешката кошаркарска убавица се соблече: Дрското бикини на Валентина го гледа цел машки свет (ВИДЕО)

Валентина Вињали ова лето одлучи да им мами воздишки на мажите со својот изглед.

Жешката и убава италијанска кошаркарка продолжи да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи кои многу брзо собраа голем број лајкови.

Како изгледа таа погледнете подолу: