Направи хаос и метеж среде град: Многумина веќе добро ја познаваат, телото го „продава“ за повеќе од 500 денари

Тамара Бојаниќ беше големата тениска надеж на црногорскиот спорт, а денес е ѕвезда на социјалните мрежи каде сериозно заработува преку маркетинг содржини за возрасни.

Оваа поранешна спортистка се најде во центарот на вниманието на домашната јавност бидејќи предизвика судир со автомобил на поранешниот Бувљак. Како што и самата признала, несреќата се случила бидејќи не гледала во ретровизор, а нејзиниот „мерцедес“ удрил во друго возило.

За среќа, во оваа сообраќајка нема повредени, а очигледно е дека сето тоа е смешно за Тамара, која веднаш ја искористила приликата да се слика покрај удрениот автомобил.

Таа беше големата тениска надеж на Црна Гора

Никогаш не го исполнила целосно својот потенцијал, но до богатство дошла на друг начин. Тамара Бојаниќ е родена 1999 година и до 16 години забележа 33 натпревари и 15 победи на ВТА турнирите, но кариерата ја заврши во 2015 година и се посвети на други работи во животот.

Имаше голем потенцијал, најдобар пласман на ВТА листата на 1021. место од 2015 година, а последниот меч го одигра во март истата година, кога во првото коло на ИТФ турнирот во Тунис беше поразена од Французинката Саразин. Сега на 25-годишна возраст, таа е многу попозната по нешто сосема поинакво од тенисот, имено експлицитните содржини на OnlyFans, добро познат сајт за возрасни.

Тамара Бојаниќ не наплаќа многу за својата содржина. Месечната претплата на нејзиниот профил е 9,99 долари. Таа е многу активна на Инстаграм и ТикТок, каде често поставува слики и видеа и кажува еротски шеги.

Сака да се фали и со своето богатство, па објави неколку фотографии и видеа со банкноти од 500 евра.

Фото: Инстаграм
Извор: Sportal.blic.rs