Некои велат дека има импланти, но тој ја доведе линијата до совршенство: Еве како сега изгледа Саша Ковачевиќ

Саша Ковачевиќ е еден од најзгодните пејачи на српската сцена и миленик на понежниот пол.


Благодарение на напорниот режим, тој изгледа како што изгледа, но во коментарите покрај неговите слики и видеа од тренинг, следбениците често пишуваат дека „користи препарати“.

Пред неколку години тој се соочи со обвинувања дека „оперирал лице во Турција“, што остро ги демантираше, но сега се појави ново тврдење.


Со оваа интервенција се засилува ефектот на тренинзите и напорните вежби кои ги практикува со години. За оваа операција издвоил близу пет илјади евра.


ФОТО: Принтскрин Инстаграм