Невиден луксуз: Сними дури 200 филмови за возрасни - брутални фотографии од фаталната бринета од Инстаграм!

Таа е sвезда од филмови за возрасни, ѕвезда на Инстаграм и деловна жена

Силиконската убавица Алета Оушн, има триесет и три години и е ѕвезда од филмови за возрасни од Унгарија.

Родена е како Дора Варга, а кариерата ја започнала како модел. По модните ревии каде ја забележале бројни агенти, Дора, сега Алета, се пријавила на изборот за Мис, каде ја освоила титулата Мис туризам кога имаше 19 години.


Следната година, таа позирала за машки списанија, а потоа го снимила и својот прв порно филм. Досега има снимено над 200 филмови за возрасни.


Ја следат скоро четири милиони луѓе на Инстаграм, и сите, секој ден, гледаат силиконски облини, брзи автомобили и фотографии каде позира со змии.Фото: Инстаграм/alettaoceanofficial1

Можеби ќе ве интересира:

Дали постои градник, знаеме дека имаш гради, ама не си дома: Станија нападната поради сексипил