Никогаш пожешка: Џенифер Лопез во розово бикини, секси, атрактивна и ...

Огнено секси ...


Во моментот кога Џенифер Лопез ќе облече бикини, застанува сè. Оваа латино-американска пејачка со години се наоѓа на списокот на најубави жени во светот. Сега таа покажа беспрекорна фигура во розово бикини на плажа, а многумина останаа без здив од таа сцена.


- Ги користам последните моменти од летото - напиша згодната пејачка и актерка.


Фото: Инстаграм

Можеби ќе ве интересира:

Секси и провокативна: Сандра Африка во новиот видео со „опасни“ аутфити

Прашање кое не се одбива: Атрактивната Кристина Димитријевска провоцира!?