Никој не е рамнодушен: Накова е топ- тема во регионот

Жив огин

Манекенката Александра Накова докажа дека и таа е во одлична форма. Оваа атрактивна Македонка објавува постојано серија фотографии од неа, а овие фотки кружат на сите поголеми интернет портали во регионот, опишувајќи ја како секс бомба и девојката со раскошна убавина.

“Никој не е рамнодушен кон облините на оваа популарна дама, а особено е секси кога се појавува топлес“- пишуваат сајтовите.

Погледнете ја Александра во костим за капење во фото галеријата подолу!