Никој не може да поверува дека оваа природна убавица, закопчана до грло е сестра на Сораја: Кралицата на луксузот падна во втор план

Од кралицата на раскошот, ријалити sвездата Сораја Вучелиќ Сара, навикнавме да ги пополнуваме насловните страници и да правиме војна секој ден.

Секој нејзин чекор, естетска постапка, луксузно патување, парче облека беше проследено со будното око на јавноста, бидејќи на Инстаграм ја следат околу половина милион обожаватели.


Сепак, таа сега одлучи да објави фотографија од нејзината сестра на нејзиното стори. Бринета со долга коса, убава насмевка, и закопчана до грлото.

Изгледот на нејзината сестра ги шокираше сите, бидејќи очигледно не ја привлекуваат истите работи како популарната ријалити ѕвезда. Природната убавица беше фотографирана закопчана до грлото и со минимална шминка.


Фото:инстаграм