Нивес Целзиус во минијатурен костим за капење под туш: Нејзините мокри облини ќе ве натераат да зумирате (ФОТО)

Таа сподели слика на која е под туш, во мини костим за капење

Атрактивната Нивес Целзиус е позната по своите бујни облини и провокативните фотографии кои често ги споделува на Инстаграм, а овој пат позира под туш.

- Во Швајцарија нема недостиг од Целзиусови... - напиша таа во описот на објавата.

View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)


Популарната старлета последните неколку дена е во Швајцарија, па следбениците ги почести со предизвикувачки фотографии од Берн, но последната фотографија предизвика најмногу реакции.

Имено, 42-годишната Ниевес сподели слика на која е под туш, во минијатурен костим за капење. Објавата собра голем број лајкови и коментари, а атрактивната Ниевес и нејзиното тело беа пофалени од многумина.

Извор: espreso.rs