Ноне Неделковска жари и пали во Куба: Атрактивната Македонка ги почести следбениците со „сочни“ фотографии

Ноне Неделковска е дама која ѝ е позната на јавноста како пејачка, меѓутоа Велешанката веќе неколку години не за занимава со музика, туку работи на брод.

А деновиве својата армија од над 23.000 следбеници на Инстаграм  ја почасти со „сочни“ фотографии. Во прв план ги истакна нејзините бујни гради кои никого не оставаат рамнодушен, но исто така сподели и интересни детали од Хавана, Куба, Карибите и други егзотични островски земји.Фото и Видео: Инстаграм - Ноне Неделковска