ОГНЕНО СЕКСИ: Дара Бубамара ги „стопи“ социјалните мрежи со фотката на луксузна јахта

БОМБА!

Популарната пејачка Дара Бубамара ги „стопи“ социјалните мрежи. Имено атрактивната пејачка со своите следбеници сподели фотки  од нејзиното уживање во Дубаи

Дара ужива во луксуз, а тоа го покажуваат фотографиите кои таа ги споделува редовно со своите обожаватели и следбениците.

Дара танцува на луксузната јахта и го покажа експлозивно извајаното тело.Фото: Инстаграм/ darabubamara_official