Опасно секси: Лила Филиповска во розев костим за капење ги „полуде“ мажите

Водителката Лила Филиповска им пркоси на годините. Атрактивната и секси и на свои 49 години. Во моментов таа ужива во убавата Турција, а со своите следбеници и обожаватели сподели дел од убавините на оваа земја и своите облини. 

Извајано тело, убавата коса и позитивната енергија се во прв план во видеото што го сподели на Инстгарам: „Кога позираш и мислиш те слика ...а он си праи видео...нема лажи, нема преваре, нема филтер, нема фотошоп..“, напиша водителката до објавата.Фото и Видео: Инстаграм/Лила Филиповска