Перверзија колку си добра: Фан ѝ порача на Јелена Карлеуша

Дури и несвојствено за неа. Нема гради на мегдан, задник во преден план, гола или полу гола. Српаската музичка дива Јелена Карлеуша објави фотографија каде е примерно облечена, во кус зелен фустан, припиен за телото кој рака на срце, ѝ стои совршено.

На Инстаграм собра илјадници лајкови под фотките, а еден фан и порача: „Перверзија колку си добра“.