По задникот, сега градите во преден план: Карлеуша со секси провокација

Нема ден, а таа да не објави фотографија од себе на Инстаграм. Скоро гола, полу- гола, ретко облечена... Така соблечена, ни ја презентира и нејзината најнова фотка.

Српската пејачка Јелена Карлеуша во луксузната вила на Дедиње постојано си игра со мода. Позната е по ултра модерниот стил, а неретко шокира.

Сега ни приреди сензација во краток цветен фустан во кој градите и се во преден план.

Секогаш е спремна да истакне некој дел од телото.