Порно актерот за најскапиот секс во кариерата: „Нарко картелот ми ја нарача сцената со Миа, тоа го направивме со многу пиштоли и дрога“

Спенсер Мајкл Барик, познат и како Дејмон Дис, се сеќава дека неговото најплатено порно снимање било финансирано од мексикански нарко картел

Порно ѕвезда се присети на едно од неговите најнезаборавни снимања во кои бил платен од мексикански картел за да има секс на пиштоли и кокаин со Миа Малкова.

Спенсер Мајкл Барик, познат и како Дејмон Дис, беше на подкастот Pillow Talk за да ја сподели приказната за своето искуство во порно индустријата со водителот Рајан Паунол.

35-годишниот заводник објасни како некогаш бил ангажиран да снима содржини оценети со Х за смртоносниот нарко картел во Мексико – што стана едно од најнезаборавните снимања во неговата кариера.

Охрабрувајќи ја својата другарка да им ја раскаже приказната на гостите Софи Ди и Нара Форд, Рајан рече: „Ја сакам онаа што ја сними во Мексико, зошто не ја раскажуваш таа приказна?“

Дејмон Дис продолжи да објаснува дека една од неговите најнезаборавни порно сцени беше кога тој и Малкова добиле огромен хонорар за да снимааат порно за картелот.

Тој додаде: „Картелот го финансираше. Имаа соработка со Миа Малкова и таа им рекла  „еј, ми треба дечко со кој ќе пукам“.

„Ме избра мене. Тоа е најмногу што сум бил платен за порно снимање, многу нули, многу.

„Одевме на сетот, имаше вреќи за отпадоци полни со дрога, килограми дрога, цигли кокаин.

„Имаа 20 пиштоли, имаа позлатени АК-47, Колт 45 - цел арсенал пиштоли.

„Ние ја снимаме сцената и буквално како да се капевме над пиштоли, кокаин и трева“.

Тој додаде дека пушел трева додека го снимал порното.