Стилско лето со Dan John: Неодоливи попусти до -50%!

Летото кај многумина буди мотив и инспирација за што подобар изглед. Нека не ве спречуваат високите температури да го дадете најдоброто кога е вашиот изглед во прашање.

Fashion Group продолжува со изненадувањата и фантастичната летна понуда. Овој пат, мажи, вниманието го насочуваме кон вас.

Во Dan John ќе најдете сѐ што еден модерен маж треба да го има оваа сезона и тоа буквално за секоја пригода на неодоливо намалување до -50% на колекција пролет-лето ’23. Од стилски парчиња облека до модни додатоци со кои ќе ја заокружите вашата комбинација - имате сѐ на едно место и многу повеќе!

И верувајте, дефинитивно ќе ви се допадне она што го гледате!

Ако планирате одмор и сакате да се подновите со ново парче, направете спој по ваша мерка на одличните бермуди и маиците во полежерен или покласичен крој. Сакате принтови? Не е проблем, кошулите со летни дезени и текстура нема да поминат незабележано!

Од друга страна, ако ве очекува некоја свеченост и барате совршен формален стил, погледнете ги новите летни костими. Италијанска елеганција со која не можете да згрешите.

https://www.fashiongroup.com.mk/cevli-2/482365-cevli

Ако работниот стил ви наметнува класичен изглед, понудата на кошули е голема и со сигурност ќе најдете нешто по ваш вкус.

Секако, ниту еден изглед не е комплетен без добри чевли, па без проблем одберете мокасини, еспадрили или пак класични чевли во согласност со комбинацијата. Нека италијанската естетика доминира со секој направен чекор.

Ве чекаме во продавницата во Ист Гејт зааедно да ја погледнеме новата шик колекција и сите оние парчиња на одлично намалување. А ако сте веќе на одмор или не ви се излегува од дома поради високите температури, секогаш сме достапни онлајн на www.fashiongroup.com.mk.

Мажи, сега е време да го привлечете вниманието со својот стил.


Пр објава