Ѕвездата на филмови за возрасни рангираше мажи од 40 земји: Балканци се на листата, а еве според неа кои се најдобрите љубовници

„Јас ги категоризирам мажите според земјата наведена во нивниот пасош, а не каде живеат или работат“, објасни таа

Ѕвездата на филмовите за возрасни Коко Бае открива дека спиела со мажи од повеќе од 40 различни земји, а сега одлучила да ги рангира.

Атрактивната бринета претстави ранг листа на мажи, според нивните „вештини во кревет“, а меѓу кандидатите има и Срби.

„Ги категоризирам мажите според земјата наведена во нивниот пасош, а не каде живеат или работат. „Спиев со Американци, Британци, Израелци, Австралијци, Холанѓани, Грци, Норвежани, Белгијци, Германци, Данци, Ирци, Италијанци, Швајцарци“, вели Коко.

Таа истакнува дека најмногу ја изненадиле различните „сексуални обичаи“ кои одредени култури ги претпочитаат.

View this post on Instagram

A post shared by Coco Bae (@cocosinstaworld)


„Имав мажи од Ел Салвадор, Белизе, Џибути, Никарагва, Гватемала, Хондурас, Костарика, Тајланд, Русија, Колумбија, Албанија, Бразил, Индија, Шпанија, Перу, Либан, Алжир, Хрватска, Ерменија, Украина, Србија, Шкотска и од Нов Зеланд“.

Ѕвездата од филмовите за возрасни тврди дека претставниците на луѓето за кои верувала дека се конзервативни воопшто не биле, како што се Арапите и Хиндусите, пишува Дејли Стар.

Таа наведува дека „најдосадни“ и биле Германците и Британците, но дека имаат за цел да му угодат на партнерот и секогаш бараат „фидбек“.

А кои се најдобрите љубовници според Коко Бае?

„Тоа се Бразилците. Со нив беше најпријатно, бидејќи секогаш се расположени за забава. Што и да се случи“, заклучи таа


Фото: Инстаграм