(ВИДЕО) Џеј Ло крева тегови од 120 кг: И после се чудиме зошто е згодна

Нејзиното тело не остава никој рамнодушен.

Мега ѕвездата Џенифер Лопез напорно работи за да изгледа одлично. Познато е дека објавува видеа за да ги мотивира обожавателите да вежбаат како неа и да бидат активни.

Таа неодамна објави видео за обука каде прави вежби за нозе.

„Само уште еден вторник ... После работа- тренинг“, напиша таа.

На справата имаше по 60 килограми на секоја страна! Секоја чест на силата! Сега знаеме зошто таа изгледа толку добро во улогата на стриптизета во нејзиниот последен филм.