Во Турција лубеници, за дома плетени мечиња: Минијатурното бикини на Карлеуша

Нема дилема дека од кога почна летото до сега, таа ни презентираше мал милион костими за капење, сите интересни и тренди. Српската пејачка Јелена Карлеуша го „шекна“ Интернет со своето линено тело во костим за капење, посебно кога постираше фотки од одморот во Турција кој го помина заедно со нејзините ќерки.

 Сега е во Белград, во нејзината раскошна вила на Дедиње и повторно провоцира, овој пат со „купаќи“ со мотиви на мече- плетено.

Ако во Турција хит и беше костимот за капење со мотиви на лубеници и портокали, овде мечето открива многу повеќе...