Закопчена зебра до грло: Јелена Карлеуша ќе ве освои со еден интересен детаљ

По серијата голи фотографии на Инстаграм, српската пејачка Јелена Карлеуша објави нова фотка.

Интересно е тоа што не е гола за чудо, туку носи ролка и панталони од сјајна кожа.

Но најинтересни се ракавите во кои крајниот долен дел е претворен во ракавици.