Жешки објави во костими за капење: Нивес Целзијус ги истакна бујните облини (ФОТО)

Нивес Целзијус одмара во Цриквеница, а на својот Инстаграм профил сподели фотографија во костим за капење и покажа дека баш ѝ не го избегнала силното сонце.

Во дводелен беж костим за капење, таа ја покажа својата фит фигура, но и црвената боја која ја доби додека се сончаше, а за која очигледно не се грижи премногу.


Под објавата напиша: „Јас црвена! А како си ти?“ 

„Згодна“, „Леле, ќе се лупиш“, „Ќе ѝ треба гел од алое вера и јогурт“, „Мислам дека си малку изгорена“, „Без разлика дали си црвена или што и да е, секогаш си згодна, презгодна “ - напишаа нејзините следбеници.Како што започна летото, така и Нивес започна со жешки објави во костими за капење, а неодамна на фановите им откри дека на ребрата има тетоважа од маслиново гранче.


Извор: dnevnik.hr