Жешко домашно видео на Јована Јеремиќ: Водителката гледа во камера и вежба

Сè се случи покрај базенот

Водителката на Пинк, Јована Јеремиќ, ужива во луксузната куќа на Гроцка, која ја доби од своето момче, бизнисменот Драган Станковиќ, а секој ден објавува фотографии и видеа од ова величествено издание.

Оваа вила ќе се вика „Вила Јована“, а домаќинот неколку пати зборуваше за тоа.

Таа вчера покажа како изгледа без шминка и филтри, а потоа најави дека ќе објави видео во кое ќе ги прикаже вежбите кои ги прави за извајаната линија.

Имено на својот Инстаграм профил таа сподели видео покрај базенот каде тренира секој ден.

До базенот водителката правеше склекови, женска шпага, стомачни и се истегнуваше.

- Моето тело е храмот во кој престојува мојата душа. Љубоморно го чувам и затоа моето тело мора да биде мојот панцир. Секој ден се обидувам да се победам, макар и за 5 минути или 100гр повеќе. Таква сум јас. Сакам да напредувам затоа што ако не напредуваш, стагнираш - изјави ТВ водителката на Пинк.

Погледнете го клипот подолу:

View this post on Instagram

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)Извор: espreso.rs