Мадона го покажа задникот откако стави силикони: Фановите во шок

Поп Кралицата се чини дека била подложена на пластична операција и малку го „подигнала“ нејзиниот задник, но на нејзините фанови не им се допаѓа воопшто.

Американската пејачка Мадона (61) пред извесно време објави фотографија од нејзината позадина на социјалната мрежа Инстаграм и ги шокираше нејзините следбеници.

Имено, таа објави две фотографии, едната во црна чипка и една од задниот дел во прозирна долна облека.

Она што може да се види на фотографиите е дека нејзиниот задник е многу поголем отколку порано и дека е во необична форма, а под тој пост таа напиша:

- Конечно одам на терапија. Би скокала од среќа ако можев, после осум месеци болка. Посакајте ми среќа - напиша Мадона.

Овој пост предизвика лавина од коментари, бидејќи фановите ја обвинија за импланти минатата година.

„Овие се најлошите импланти за задник што сум ги видел досега“, „Што е ова? Застрашувачко“, „Твојот задник ме плаши“, „Не сме виделе ништо полошо од ова“, беа само некои од коментарите на нејзините следбеници на Инстаграм.

Погледнете ги фотографиите од задникот на Мадона со необична форма:


извор: telegraf

фото: instagram