Мајмун на дрво и риба во море: Северина не може да го „преболи“ разводот

Се разведоа на мирен начин и секој на своја страна. До душа, Сеферина ја избра онаа најубавата, да одмара во својата земја Хрватска и тоа во елитен хотел во Задар.

Стана веднаш хит на интернет поради тоа што на Инстаграм стави видео како се чепери по дрво.

Под видеото со емоџи си напиша дека е мајмун на дрво и риба во море.

Погледнете:

View this post on Instagram

A post shared by Severina (@severina)