Марија „Ај Кју“ провоцира од Корзика: Бојан ја грабна за задник (ФОТО)

Пејачката Марија, позната како вокалистката на групата „Ај Кју“ и нејзиниото момче Бојан уживаат во летните денови на Корзика. Тие не пропуштаат ниту еден ден поминат на островот, да не го споделат со своите следбеници.


View this post on Instagram

A post shared by Maria Eye Cue (@mariaeyecue)


Она што речиси сите забележаа е дека Бојан не престанува да ја фотографира својата девојка, а последната фотосесија на Марија ги воодушеви сите.


А еве како изгледаат деновите поминати на островот.На една од фотографиите Бојан не ѝ одолеа и ја фати за задник.

View this post on Instagram

A post shared by Bojan Trajkovski (@bojan_com)