Небото не е граница, тоа е само почеток: Јелена Карлеуша супериорно

Целиот регион пишува за концерот на дивата Јелена Карлеуша кој вчера се одржа во рамките на „Фестивалот на музичката недела“ во Белград. 

Цели осум години, публиката трпеливо чекаше ЈК да пее на Ушќе и да им приреди одлична забава на верните обожаватели. За потребите на настапот на Јелена, се смени целосниот дизајн на сцената, а пејачката, како вистинска дива, промени три провокативни и импресивни стајлинзи.

Таа сето тоа го документира на Инстаграм, социјалната мрежа на која има милионски аодиториум од обожаватели, а на една од фотографиите напиша:

Небото не е граница, тоа е само почеток

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)


View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)