Провокативна долна облека и извајан задник: Брутални снимки од Џеј Ло на снимањето на новиот филм

Лопез позираше во провокативна долна облека

Пејачката и актерка Џенифер Лопез се сними кадри за новиот филм што се снима, а фотографиите веќе го обиколија светот.

Имено, Лопез позираше во провокативна долна облека.

Актерката и пејачка беше придружувана од колега со кој споделува сцени, а многумина коментираат дека Џенифер не изгледала никогаш подобро.

Ова е уште едно достигнување на Лопез во кое покрај пеењето ќе ги покаже и своите актерски способности, бидејќи е актерка во бројни филмови.


Фото: Профимедиа