Тигрица ве повикува во дивината на жежок танц: Јелена Карлеуша ненадминлива

Ја имаме видено во секакви изданија. Претежно секси! Ама тоа ѝ е работа! Да се облекува и соблекува и да привлекува внимание. Многу е свесна дека се‘ е тоа дел од шоу бизнисот кој бара атракции. 

Српската музичка дива Јелена Карлеуша и овој пат не остави ништо на случајност. Се облече од глава до петици буквално во костим со тигрести отпечатоци, па дури и граднкот беше во тој дезен. А потоа почна да игра... 

Видете и сами: 

View this post on Instagram

The sugar baby supremacy  #joke

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on