Ураганот наречен Јелена Карлеуша: Цела Турција ја стави под нозе

Српската пејачка Јелена Карлеуша која милува да се нарекува дива, е на одмор со нејзните две ќерки во Турција, без сопругот, познатиот фудбалер Душко Тошиќ.

Јелена е позната и по провокативни фотографии, па постојано постира на Инстаграм како изгледа во костим за капење и во каков луксуз ужива моментално.

Овој пат, задникот и градите се во преден план.

Па, уверете се и сами: