Внимава на секој детал: Игор Џамбазов со уникатен роденденски подарок за Илина

Веќе неколку месеци наназад љубовната врска на Игор Џамбазов и Илина Арсова се пренесува преку нивните профили на Инстаграм.

Вчера, по повод роденденот на љубената на Игор, тој ѝ посвети неколку збора

Таа е сЕ што имам.
Таа е сЕ што немам.
Таа денес полни 38 лета.
Среќен роденден, среќо моја!

Исто толку романтичен и внимателен беше и неговиот подарок за Илина, специјално рачноизработени обетки со значајна симболика. Имено на нив се седумте највисоки врвови на седум континенти.

- Најубавиот поклон рачно изработени обетки со 7-те врвови. Фала ти моја љубов- напиша Илина.

View this post on Instagram

A post shared by Ilina Arsova (@ilina_arsova) on


Браво Игор!