Забава

(ФОТО) Брендон од Беверли Хилс ќе наполни 50 години за 48 часа: Дали е тој денес поголем шмекер отколку што беше пред 29 години?

На 28 август омилената тинејџерска ѕвезда влегува во шестата деценија, а неодамна публиката го гледа во продолжението на хит серијата која повторно се прикажува.

Ја изгубил невиноста со неа: „Мерлин Монро ме научи да бидам вистински маж “

Актерот Џани Русо, кој стана познат по улогата во култниот филм „Кум“, тврди дека на 15-годишна возраст ја изгубил невиноста со холивудската икона Мерилин Монро и тоа во нејзината када.