Знам дека не сте спремни за ова: Ријана објави провокативна фотографија

Пејачката и претприемачка Ријана (33) сподели уште една жешка и провокативна објава  на својот профил на Инстаграм. Имено, таа позираше во најкраткиот мрежест фустан досега.

Ријана седна на подот, а очигледно е дека фустанот го носеше без градник. Пејачката дискретно го сокри меѓуножјето и насочи заводлив поглед кон камерата.

„Додека го чекам третиот дел од модната ревија на мојот бренд за долна облека. Знам дека не сте сите подготвени за тоа", рече Ријана во описот на објавата.


Фановите веднаш ја опсипаа со лајкови, а комплиментите само се редеа еден по друг.

„Навистина сме подготвени“, „Какво совршено тело!“, „Уфф“, „Ти си толку непослушна!“, „Ти си толку секси“, ѝ напишаа фасцинираните фанови.


Фото: Инстаграм/ 

badgalriri