Есенски шопинг во Zara, Bershka, Massimo Dutti, Pull&Bear и Stradivarius: 6 рати без камата и одложено плаќање со Diners Club

Време е за есенски шопинг, време е да го подновите вашиот гардеробер со сите тренди парчиња во кои ќе се заљубите!

Сето тоа е возможно само денес и утре (27-28.10.2020), и тоа во продавниците на Zara, Bershka, Massimo Dutti, Pull&Bear и Stradivarius, а секако во придружба на Вашата Diners Club картичка.

Може да купувате на 6 РАТИ БЕЗ КАМАТА, и да плаќате одложено од 1-ви декември!

Diners Club и Вие, создадени еден за друг!

*комерцијален текст