Сигурни во изборот: „Купаќите“ на Новак Ѓоковиќ, Рики Мартин и Џерард Батлер

Шампиони на плажа. Со практични костими за капење освојуваат насекаде

На вакво жешко време, костимот за капење е најсоодветна облека. Мажите сега како никогаш порано имаат огромен избор на дизајни и дезени. Оваа сезона нема некое посебно правило дали да бидат шорц или класичен краток костим. Битен е квалитетот и практичноста. Познатите светски ѕвезди на плажа ќе ги видиме во претежно еднобојни шорцеви или во минимално шарени „купаќи“.

Новак Ѓоковиќ

Тенисерот број еден носи секакви костими за капење. Тие скоро исто му изгледаат како тениската долна облека. Но претпочита бои и дезенирани.

Рики Мартин

Најчесто е во кратки „купаќи“. Најчесто во црна боја, но носи и такви со флорални отпечатоци.

Џерард Батлер

Актерот дава предност на шорцевите до колена. Но често носи и такви над нив. Претежно широки, со стоги линии.

А ние и овде имаме вакви и слични костими за капење. Брендот “Бонати” ќе ви помогне во изборот. Нивните „купаќи“ се одликуваат со одличен квалитет и многу пристапна цена. За да привлечете внимание, од брендот ви гарантираат автентичност.

Цена: 499 денари

Цена: 499 денари

Цена: 799 денари

Н.Т.