Секоја чест Нина Бадриќ: Во ерата на силикони, ти покажа како да се носиме со она што го дала мајката природа

Ја нарекуваат балканската Моника Белучи. И навистина, хрватската поп дива Нина Бадриќ изгледа заносно, природно и со облини.

Во еден од нејзините последни постови се појави во костим за капење. Целосно природна, со сите маани и доблести. Градите не и се силиконски исто како ни усните или пак задникот. А сепак изгледа убаво. Браво Нина