Забава // Музика и филм

Ја изгубил невиноста со неа: „Мерлин Монро ме научи да бидам вистински маж “

Актерот Џани Русо, кој стана познат по улогата во култниот филм „Кум“, тврди дека на 15-годишна возраст ја изгубил невиноста со холивудската икона Мерилин Монро и тоа во нејзината када.