Еве како изгледа животот на заносната црнка откако му прости на сопругот што ја изневери со нејзината најдобра пријателка: Ќе бидете шокирани

Таа додека гостуваше во една емисија откри како изгледа нејзиниот ден и шокираше многумина

Старлетата и поранешна учесничка во реалното шоу Александра Суботиќ зборуваше за својот приватен живот и секојдневните обврски.

Сега Александра гостувајќи во една емисија откри како изгледа нејзиниот ден и шокираше многумина.

- Детето го носам во градинка, одам во теретана па на фризер. За мене тоа е традиција. Петар ме зема, одиме во ресторан на ручек или во викендица. Потоа прошетка по шеталиштето, си купувам нешто, тој го носи момчето на тренинг - рече во таа прилика Александра.

View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Subotic (@sandrasuboticss)


Инаку, Александра Суботиќ на јавноста ѝ беше позната како девојка која, како што објавија медиумите, забремени од момчето на нејзината мајка.

Во „Задруга“ влезе со своето момче Давид Драгојевиќ, но тој ја остави во реалното шоу за Ана Кориќ.

View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Subotic (@sandrasuboticss)


Таа денеска е во брак со бизнисменот Пеца Распоповиќ кого го фати како ја изневерува со нејзината пријателка Маја Маринковиќ, но таа му прости.

Извор: еспресо.рс