(ФОТО) Се разведе од сопругот поради љубовта со неговиот син: Кога ќе ја видите оваа слика ќе останете без текст

Добро познатата инфлуенсерка Марина Балмашева, од Русија која стана позната откако го сподели својот пат до идеална тежина на социјалните медиуми, во моментов е во центарот на вниманието затоа што реши да се омажи за нејзиниот посинок Владимир.

Имено, Марина беше во брак со таткото на Владимир 13 години. Откако се разведоа, таа започна врска со 20-годишниот Владимир. Таа го запознала кога имал само седум години. Балмашева и нејзиниот поранешен сопруг за време на врската посвоија пет деца, од кои три живеат сега со неа и Владимир, додека две живеат со нејзиниот поранешен сопруг. Марина изјави дека е среќна во врската затоа што не се чувствува како постара жена која мора да ја исчисти куќата, туку како млада и среќна девојка, пренесува Вечерњи.

Таа исто така, за руските медиуми, тврди дека не е загрижена дека 15-годишниот ќе ја напушти поради помлада девојка. 

Иако руската јавност е воодушевена од нивната врска, многумина ја критикуваа за тоа што неодамна објави фотографија од самата себеси со Владимир, кој во тоа време беше само седум години…

извор:dnevno