Менаџерка спиела со својот 17-години постар шеф: Неговиот син ми се отвори и ми се обрати само со 3 збора, бев шокирана

Британката (28) раскажала како водела љубов со својот шеф, а потоа се случило нешто што не го очекувала.

„Од ведро небо, мојот колега призна дека му се допаѓам, но не знае дека веќе сум водела љубов со неговиот татко“, започна таа. „Имам 28 години, работам како менаџер, а мојот шеф ја изгради работата од нула. Тој е типичен тип кој се држи до себе, а неговиот бизнис напредува неверојатно. Има 45 години и се женел три пати“.

- Кога не договара испораки или кога не муабети со муштериите, неговата строгост исчезнува и станува навистина добар. Неодамна го изгубив дедо ми. Тој беше болен со месеци, па не беше изненадување кога мајка ми ми се јави додека бев на работа и ми ги соопшти лошите вести.

-Почнав да плачам, а газдата ме прегрна. Отидов да земам марамче, но тој ми рече: „Врати се - уживав иако си тажна“. Се вратив во неговите раце, но овој пат ме бакна. Бевме сами во канцеларијата. Продолживме да се бакнуваме, а потоа имавме секс на неговото биро.

- Мислев дека ќе биде краткотрајно, но по еден ден дома се вратив на работа и тој ме покани на ручек. Потоа ни резервира хотел и повторно водевме љубов таму. Тој направи да се чувствувам неверојатно и сега навистина сакам да бидам со него.

- Неговиот син има 25 години, тој е мирен тип и со добри манири, но не е мој тип. Разговаравме за плановите за викендот и го прашав дали има девојка. Се шокирав кога ми рече „ми се допаѓаш“. Што да се прави? Тој е на моја возраст, но не е материјал за дечко. Го претпочитам друштвото на неговиот татко – рече таа.


Извор: курир.рс

Фото: Профимедиа