Џони Деп непрепознатлив???

Познатите личности се пред камера скоро секој ден, па затоа се обидуваат да изгледаат што е можно посоодветно, понекогаш со помош на бројни естетски операции. Но, дали некогаш сте се запрашале како би изгледале мега ѕвездите ако тие се „обични смртници“, т.е. како некој за кој никој не слушнал?

На Инстаграм и Фејсбук има профил "Planet Hiltron" кој користи Фотошоп за да покаже како може да изгледаат познатите личности како обични луѓе.

Џони Деп е само дел...

Никол Кидман

Џон Траволта

Џенифер Лопез

Бритни Спирс

Парис Хилтон

Викторија и Дејвид Бекам

Кање Вест и Ким Кардашијан

Мадона