Усеин Болт: Жените ги собира како медали

Кралот на спринтот Усеин Болт, веќе е познато дека одвлече бразилска студентка во кревет, која „падна“ на неговите стомачни и неговата познатата победа

Џади Дуарте (20) им изјави на новинарите дека Јамајканецот ја повикал да имаат секс со помош на апликација за превод на „Гугл“, а потоа ја прошетал до Олимпиското село каде инсистирал да ја слушаат песната на Ријана „work“ додека воделе љубов.

Џади тврди дека акцијата во креветот била повеќе „маратон отколку спринт“. Траела два часа.

„Навистина мислев дека има нешто меѓу нас. Но, сега гледам дека тој жените ги собира исти како медали “, заврши Дуарте.

„Тој застана пред нас и одеднаш ја соблече маицата и ги откри своите стомачни мускули. Не сум видела такво нешто досега и навистина ми се допадна. Морав да ги допрам. Чувството беше неверојатно. Мускулите му беа цврсти како карпа. Но, јас погледнав во мускулите толку многу што на почетокот не сфатив дека тој е Усеин Болт.

„ Го познавав од телевизија. Мајка ми секогаш врескаше додека трчаше затоа што му е огромен обожавател. Тој е темен, висок, мускулест, само мој тип, но имаше многу убави жени околу него и не мислев дека ќе ме избере. Телохранителот ми рече дека Болт сакал да дојдам кај него. Не одговорив веднаш затоа што делуваше неостварлив. По некое време, тој повторно го испрати телохранителот за мене. Тој ме праша „Зошто не одиш кај него, тоа е Усаин Болт“.

„ Додека чекавме такси, тој ми се насмевна и ја изведе својата позната победничка поза, така што веќе не се сомневав дека е тој. Тогаш решив да одам со него. Ме повлече во кабината и ми подари неверојатен бакнеж“  возврати Дуарте, која потоа отиде во Олимпиското село со него.

„Тие не ме прашаа за никаква идентификација, ниту пак го прашаа него, веројатно затоа што тоа беше Болт. Имаше уште две момчиња со нас. Бев изненадена што не ме однесе во некој скап хотел, но не обратив многу внимание затоа што тој ме бакнуваше по патот цело време. Просторијата беше уредна, но имаше два мали кревети од кои неговите нозе висеа додека спиеше.

Тие напишале едноставни пораки со превод на Google, но не им требало превод за да знаат дека сакаат секс.

И двајцата се соблекле и се истуширале пред Болт да ја пушти музиката на неговиот мобилен телефон.

„ Болт има тело на шампион, иако неговите машки делови се како секое просечно машко. Очекував да биде брз, но ова беше најспориот секс што сум го имала досега. Траеше 40 минути и потоа се одморивме малку пред втората рунда. Тој закрепна брзо, но по третиот пат, немавме повеќе секс“ го опиша Дуарте, која има две селфиња со шампионот.

Утрово Болт и дал 100 евра за такси. Тој вети дека ќе ја повика за да можат повторно да се сретнат. Нивната жешка средба излезе со наслови откако Дуарте сподели селфи со група пријатели преку Whatsapp. Во меѓувреме Болт полетал за Лондон.