ЦАР: Има по 12 девојки во кревет, а на сопругата и се допаѓа тоа

Траверс Бајнон, Австралиец, со текот на годините стана познат како Кендимен, но стана и пример за мажи кои фантазираат да живеат како него.

Покрај тоа што е поранешен американски фудбалер и модел, овој брадест маж е извршен директор на „Фриз Тобако“ и австралиски Плејбој.

Исто така е наречен Хју Хефнер од Австралија, што го натерало Бејнон, кој се претставува како „Кендимен“, да најде австралиска верзија на замокот „Плејбој“.

Бијнон стана познат по организирање диви забави, дружејќи се со убави жени и љубов кон скапите работи. Вистински пример за неговиот луксузен вкус е неговиот огромен возен парк.

И покрај тоа што можеше да има буквално сè што сака, кај Бијон се истакнува како негова највредна работа палатата во која живее,  со огромен базен во кој се одржуваат луди забави со многу жени.

И, тој редовно го документира сето ова на социјалните медиуми.

Оженет е со Тиша Бејнон, но и покрај тоа, редовно се појавува во јавноста во друштво на своите девојки, од кои последна е Ниша Даунс.

"До 30 жени доаѓаат кај нас за време на викендите, а мојата сопруга тоа го сака. Таа е апсолутно вклучена во сè што се случува", рече тој.

Тиша и Траверс се заедно од 2009 година и имаат две деца, а други жени започнаа да ги покануваат во својата вила и да ги зачинат работите во кревет.

"Тоа така едноставно се случи. Коментирав дека некои девојки ми беа привлечни и како што почнавме да зборуваме сè повеќе, решивме да го испробаме и да видиме како ќе изгледа. Беше супер и многу ни се допадна", рече неговата сопруга неодамна.

"Сè беше во ред со нашата врска и ова само  ги зачини нешта повеќе. Имавме добар однос и добар секс, а со тоа само го доведовме на повисоко ниво", додаде таа.

Ниша зборуваше и за нивната врска, која уште од самиот почеток знаеше во што влегува.

"Почнавме веднаш да се  согласуваме, по првиот поминат викенд заедно. Бевме навистина лежерни. Бевме во тројка", вели таа.

Ми се допаѓа така, добро е и убаво. И никогаш не е исто. Пред некој ден имавме 10 до 12 девојки. Имавме забава, па наскоро се преселивме во спалната соба “, рече сопругата на Траверс.

На прашањето дали понекогаш се преполни со жени, таа одговара: „Понекогаш да, ако имаме премногу девојки. Но, тоа е добро, сакаме да бидеме малку диви!“

Од друга страна, ќерката на Кендиман, Лусијана Бајнон, тврди дека пораснала во „нормален семеен дом“.

"Ништо повеќе не ме изненадува. Татко ми е многу отворен за тоа што го прави. Јас го сакам и го прифаќам каков што е", рече 17-годишната манекенка во едно од неколкуте интервјуа.